Продавець ТОВ "Віткар Гео Буд" розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
15 відгуків
ТОВ "ВІТКАР ГЕО БУД"
+380 (96) 187-28-42
Відділ продажу
+380 (93) 379-85-33
Відділ продажу
+380 (50) 290-90-67
Відділ будівництва
+380 (63) 292-43-92
Бухгалтерия

оферта (публичний договор)

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)

Даний договір є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України не потребує підписання.

 

Опублікована нижче пропозиція є публічною офертою для будь-якої юридичної чи фізичної особи, а також для фізичної особи, яка веде підприємницьку діяльність. Якщо Ви, як споживач, погоджуєтесь з його умовами, то можете оформити Замовлення та здійснити його оплату. Після оформлення замовлення Договір публічної оферти вважається укладеним.

 

1.     Визначення термінів

 

1.1.  Публічна оферта (далі - «Оферта») - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті.

1.2. Договір – відплатна угода між Постачальником та Покупцем на постачання Товару, укладена за допомогою акцепту публічної оферти.

1.3. Постачальник – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІТКАР».

1.4. Покупець – юридична або фізична особа, а також фізична особа, яка зареєстрована та діє як підприємець, яка уклала з Постачальником Договір на умовах, що містяться в цьому Договорі.

1.5. Акцепт – повне та беззаперечне прийняття Покупцем умов Договору. Акцепт підтверджується розміщенням Замовлення Покупцем.

1.6. Замовлення – перелік з одного або декількох найменувань Товару, об'єднаних в одному документі під одним номером, що містить інформацію про найменування Товару, його кількість, виробника, термін (-ах) поставки Товару, ціну на Товар, відомості про місце, ціну та умови доставки Товару та інших умовах поставки та оплати Товару.

1.7. Уповноважений представник - будь-яка фізична чи юридична особа, яка є представником Покупця або Постачальника та вчиняє дії від їх імені на підставі виданої довіреності.

1.8. Комплект – певний набір Товарів із двох або більше окремих компонентів, для використання його в цілях, що випливають із призначення об'єднаних Товарів, що поставляються спільно, доповнюють один одного, і очевидно призначених для спільного використання. Виробник надає Комплекту єдиний каталожний номер.

1.9. Вантажоперевізник – транспортне підприємство або індивідуальний підприємець, який займається вантажоперевезеннями, яких найняв або вказав у Замовленні Покупець, і яке використовується для доставки його Товарів у необхідне йому місце.

1.10. Сторони – сторони цього договору Покупець та Постачальник.

 

2.     Загальні положення та предмет Договору

 

2.1. Цей документ є офіційною пропозицією (публічною офертою) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІТКАР» – для фізичних та юридичних осіб, що надалі іменується «Постачальник».

2.2. Постачальник зобов'язується постачати Товар на підставі Замовлень Покупця.

2.3. Коли Покупець потребує доставки Товару, він вказує це у своєму Замовленні. Після отримання Замовлення на доставку товару Постачальник організує її самотужки або шляхом залучення третіх осіб за рахунок Покупця.

2.4. Замовлення на Товар та доставку розміщуються Покупцем електронною поштою, факсом, безпосередньо в офісі Постачальника.

2.5. Всі замовлення на товар та доставку є невід'ємною частиною цього Договору.

2.6. До оформлення Замовлення Покупець отримує від Постачальника повний та достовірний обсяг інформації про Товар: електронною поштою, при відвідуванні Покупцем офісу – від менеджерів-консультантів Постачальника. Заповнення бланка Замовлення та подальша передача його до виконання означає достатнє та повне ознайомлення Покупця з Товаром, умовами його постачання, наявності (відсутності) преференцій, знижок, а також про вплив умов Замовлення на формування кінцевої ціни Товару.

 

3.     Ціни, умови, порядок оплати та постачання товарів

 

3.1. Ціни на товари вказуються Постачальником у Рахунках, що виставляються. Ціною Оферти є загальна сума сплачених Покупцем Рахунків протягом терміну дії цього Договору оферти без змін та доповнень.

3.2. Строк виготовлення, постачання Товару за цим договором вказується в Рахунках та обчислюється у робочих днях, починаючи з моменту зарахування коштів авансових платежів, отриманих від Покупця.

3.3. Датою оплати вважається дата надходження коштів на розрахунковий рахунок Постачальника, зазначений на рахунку.

3.4. Валютою цього договору є Українська гривня.

3.5. Постачання товарів здійснюється на умовах - самовивезення зі складу Постачальника. Якщо у рахунку зазначені інші умови поставки або з цього приводу є інші письмові домовленості, то діють ці, зазначені у рахунку умови та домовленості.

3.6. Покупець зобов'язується вивести замовлені та оплачені товари протягом п'яти робочих днів з дати отримання повідомлення про готовність товарів до відвантаження. У разі не вивезення в обумовлені строки Покупець, на вимогу Постачальника, зобов'язується виплатити за зберігання товарів на складі останнього неустойку з розрахунку 0,2% вартості не вивезених у строк товарів за кожен день прострочення. Постачальник має право не відвантажувати товари до моменту отримання цієї неустойки у повному обсязі. У разі невивезення товарів протягом п'ятнадцяти календарних днів з моменту отримання повідомлення про готовність Постачальник має право передати товари на відповідальне зберігання третій (третім) особі. І в даному випадку Замовник зобов'язується сплатити також послуги зберігання.

3.7. Постачання, відвантаження здійснюється після 100% передоплати за продукцію.

3.8. Покупець зобов'язується при отриманні товарів за умови самовивезення надати правильно заповнену довіреність форми М-2. Покупець немає права вимагати відвантажити товари з інших довіреностей.

3.9. Разом із товарами Постачальник надсилає Покупцеві такі документи: товарно-транспортну накладну, рахунок фактуру, сертифікат та паспорт виробів.

3.10. Право власності на товари переходить до Покупця у момент відвантаження товарів безпосередньо представнику Покупця, за довіреністю, або у момент доставки на транспортну компанію за дорученням Покупця.

3.11. У разі відвантаження товарів через транспортну компанію або іншого перевізника, право власності на товари переходить від Постачальника до Покупця в момент доставки на територію транспортної компанії. За пошкодження, завдані товарам у момент розвантаження силами та засобами транспортної компанії, відповідальність несе Покупець.

3.12. Основна маса товарів, пропонованих Постачальником виготовляється безпосередньо на замовлення і не може бути використана ніким крім як покупцем, відповідно, придбані товари є власністю Покупця з моменту їх відвантаження, та обміну чи поверненню, не підлягають.

3.13. Якість товару має відповідати технічним умовам заводу-виробника.

3.14. Термін гарантії вказується в паспорті на Товар, що постачається.

3.15. Інструкції щодо застосування товарів, що поставляються, знаходяться за адресою:  https://vitcar.com.ua/ua/promo_docs

 

4. Права та обов'язки Сторін

 

4.1. Покупець має право:

4.1.1. Вимагати повернення передоплати у разі неможливості виконання Постачальником умов Замовлення.

4.1.2. До передачі йому Товару відмовитися від виконання договору за умови відшкодування Постачальнику видатків, понесених у зв'язку із вчиненням дій щодо виконання цього Договору у розмірі 40% від загальної вартості Замовлення.

4.2. Покупець зобов'язаний:

4.2.1. Надавати при оформленні Замовлення точну назву необхідного Товару. У разі самостійного замовлення без консультацій з менеджерами-консультантами Постачальника нести відповідальність за підбір Товару.

4.2.2. Оплачувати Товар, згідно Замовлень, за вказаною в них ціною.

4.3. Постачальник має право:

4.3.1. Не приступати до виконання Замовлення, у разі відсутності щодо нього оплати відповідно до п.3.7.

4.3.2. Не приймати претензій щодо невідповідності Товару та не приймати повернення Товару у разі відсутності повних даних.

4.3.3. У разі не запитання Товару Покупцем протягом 30 календарних днів з моменту повідомлення Покупця про надходження Товару на склад Постачальника, розірвати Договір в односторонньому порядку та реалізувати Товар третім особам.

Покупець у цьому випадку може отримати суму внесеної за Товар передоплати тільки після продажу Товару третім особам за вирахуванням суми, що стягується Постачальником за зберігання Товару протягом періоду з моменту надходження Товару на склад до моменту його остаточного продажу.

4.3.4. У разі незгоди Покупця зі зміною цін, відмовитись від виконання Замовлення або його частини, запропонувати аналогічний Товар іншого виробника, змінити строки постачання Товару.

4.3.5. Не приймати до повернення Товар, а також претензій щодо повернення Товару, без збереження товарного вигляду Товару, його упаковки, а також без наявності на упаковці або Товарі всіх наклейок і лейблів.

4.4. Постачальник зобов'язаний:

4.4.1. Поставити Товар відповідно до умов Замовлення.

4.4.2. Гарантувати відповідність якості Товару вимогам якості аналогічних Товарів на території України.

4.4.3. У разі зміни терміну постачання негайно інформувати Покупця про зміну умов постачання з метою отримання згоди на нові умови виконання Замовлення в цілому або в частині. Постачальник інформує Покупця за допомогою телефонного чи електронного зв'язку. Отримана відповідь фіксується в електронній історії виконання Замовлення. Покупець вважається таким, що прийняв зміни, що змінилися, у разі якщо протягом 36 годин з моменту повідомлення Постачальником про зміну договірних умов не направив на адресу Постачальника письмової відмови.

4.4.4. У разі зміни ціни Товару під час виконання Замовлення, погодити такі зміни з Покупцем.

 

5. Якість товару, упаковка та тара

 

5.1. Постачальник гарантує, що Товар, що передається Покупцю, не має дефектів і відповідає за якістю стандартним нормам фірми-виробника. Товар, що передається, забезпечується необхідними документами за якістю, передбаченими чинними нормативними актами та законодавством.

 

6. Відповідальність Сторін

 

6.1. Сторони несуть відповідальність за виконання зобов'язань за цим Договором відповідно до законодавства України.

6.2. За прострочення оплати, поставленого Товару понад строки, передбачені у Замовленні Постачальник має право вимагати від Покупця сплати неустойки у вигляді пені у розмірі 0,1 % за кожний календарний день прострочення від невиплаченої суми.

6.3. За порушення термінів відвантаження, передбачених у Замовленні, Постачальник виплачує Покупцеві неустойку у вигляді пені у розмірі 0,1 % від вартості невідвантаженого товару за кожен календарний день прострочення.

6.4. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання стало наслідком таких непереборних обставин як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, акти або дії органів державної влади, зміна митних правил, обмеження імпорту та експорту, що виникли незалежно від волі Сторін після підписання цього Договору.

Сторона, яка не може виконати своїх зобов'язань, негайно повідомляє про це іншу Сторону та надає документи, що підтверджують наявність таких обставин, видані уповноваженими органами.

6.5. Постачальник звільняється від відповідальності у разі самостійного оформлення Покупцем Замовлення через Інтернет без запиту Постачальника провести перевірку правильності підбору Товару. Запит надсилається Постачальнику в електронному вигляді, оформляється Постачальником у вигляді бланка з присвоєним йому номером та повертається Покупцеві з результатами перевірки.

 У разі відсутності зазначеного вище запиту та збігу номерів поставленого Постачальником Товару та замовленого Покупцем, зобов'язання Постачальника вважаються належним чином виконаними, Товар не підлягає обміну та поверненню (за винятком гарантійних випадків).

 

7. Конфіденційність

 

7.1. Сторони забезпечують конфіденційність усієї інформації та всіх документів, отриманих від іншої Сторони. Додаткового повідомлення про віднесення будь-якого документа до конфіденційних не потрібно. Передача інформації третім особам, її опублікування або розголошення може здійснюватися лише за згодою Сторін.

 

8. Вирішення спорів

 

8.1. Сторони вживають усіх заходів щодо вирішення спорів та розбіжностей, які можуть виникнути під час виконання зобов'язань за Договором або у зв'язку з цим шляхом переговорів.

8.2. У випадку недосягнення врегулювання спірного питання шляхом переговорів, Покупець та/або Постачальник мають право звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства України.

 

9. Заключні положення

 

9.1. Вимоги Покупця, пов'язані з розірванням договору, усуненням порушень його умов, недоліками товару, відшкодуванням збитків, передаються Постачальнику в письмовій формі з додатком необхідних документів, що обґрунтовують ці вимоги (документ, що засвідчує факт купівлі, а також документи, що підтверджують недоліки товару та збитки, у зв'язку з неналежною якістю товару).

9.2. Цей договір, розміщений на інтернет-сайті https://vitcar.com.ua/ua/promo_docs та в офісі Постачальника, є публічною офертою. Відсутність підписаного між сторонами екземпляра Договору на паперовому носії, з проставленням підписів сторін, у разі проведення за ним фактичної оплати Покупцем, не є підставою вважати цей Договір не укладеним.

 Проведення оплати відповідно до зробленого Замовлення вважається акцептом Покупця.

9.3. Будь-які зміни та доповнення до цього договору дійсні за умови, якщо вони вчинені у письмовій формі та підписані Сторонами або Уповноваженими представниками Сторін.

 

10. Реквізити Постачальника

 

ТОВ «ВІТКАР»
Юридичний адрес: 61001 Україна, м. Харків, пр. Московський 273
Код отримувача: 44020398

Рахунок в форматі відповідно до стандарту

IBAN: UA493515330000026004052176372

Назва банку: Харкiвське ГРУ АТ КБ "ПриватБанк"

https://vitcar.com.ua

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner